T-075100T
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: T-075100T
Περιγραφή προϊόντος BALUN 1MHZ-1.485GHZ 50/100 6SMD
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
675 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του T-075100T
Αριθμός εξαρτήματος T-075100T Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 7930 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά - Επιστροφή Απώλεια (Min) 12dB
διαφορά φάσης - Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Σύνθετη αντίσταση - Ασύμμετρη / Ισορροπημένη 50 / 100 Ohm Εύρος συχνότητας 1MHz ~ 1.485GHz
Λεπτομερής περιγραφή RF Balun 1MHz ~ 1.485GHz 50 / 100 Ohm 6-SMD, No Lead