ST5-16B11
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: ST5-16B11
Περιγραφή προϊόντος XFRMR LAMINATED 12VA THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: ST5-16B11.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ST5-16B11
Αριθμός εξαρτήματος ST5-16B11 Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 4409 pcs Φύλλο δεδομένων ST5-16B11.pdf
Βάρος 0.7 lb (317.51g) Τάσης - Δευτεροβάθμια (πλήρες φορτίο) Parallel 8V, Series 16V
Τάσης - Πρωτοβάθμια 115V Τάσης - Απομόνωση 2500Vrms
Τύπος Laminated Core Στυλ λήξης PC Pin
Μέγεθος / Διαστάσεις 47.24mm L x 39.62mm W Σειρά Split Bobbin Plug-In
Δευτερεύον τύλιγμα (s) Dual Πρωτεύον τύλιγμα (s) Single
Ισχύς - Max 12 VA τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 36.58mm Τρέχουσες - εξόδου (Max) Parallel 1.6A, Series 800mA