ST4-20B14
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: ST4-20B14
Περιγραφή προϊόντος XFRMR LAMINATED 6VA THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: ST4-20B14.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ST4-20B14
Αριθμός εξαρτήματος ST4-20B14 Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 4981 pcs Φύλλο δεδομένων ST4-20B14.pdf
Βάρος 0.44 lb (199.58g) Τάσης - Δευτεροβάθμια (πλήρες φορτίο) Parallel 10V, Series 20V
Τάσης - Πρωτοβάθμια 115V Τάσης - Απομόνωση 2500Vrms
Τύπος Laminated Core Στυλ λήξης PC Pin
Μέγεθος / Διαστάσεις 41.40mm L x 33.27mm W Σειρά Split Bobbin Plug-In
Δευτερεύον τύλιγμα (s) Dual Πρωτεύον τύλιγμα (s) Single
Ισχύς - Max 6 VA τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 33.27mm Τρέχουσες - εξόδου (Max) Parallel 600mA, Series 300mA