SPDA17850/1900
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 850MHZ/900MHZ WHIP TILT
Φύλλα δεδομένων: 1.SPDA17850/1900.pdf2.SPDA17850/1900.pdf3.SPDA17850/1900.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
104 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SPDA17850/1900 Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή RF ANT 850MHZ/900MHZ WHIP TILT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
VSWR 2 Λήξη Connector, TNC Male
Σειρά - επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 3W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 2 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 6.930" (176.02mm) Κέρδος 0dBi, 1.5dBi
Εύρος συχνότητας 824MHz ~ 896MHz, 1.85GHz ~ 1.99GHz Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz), UHF (1 GHz ~ 2 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 850MHz, 900MHz, 1.9GHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 850MHz, 900MHz, 1.9GHz Whip, Tilt RF Antenna 824MHz ~ 896MHz, 1.85GHz ~ 1.99GHz 0dBi, 1.5dBi Connector, TNC Male Connector Mount εφαρμογές -