SLPT698/2170DMNW
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 829MHZ/2.205GHZ DOME N
Φύλλα δεδομένων: SLPT698/2170DMNW.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SLPT698/2170DMNW Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή RF ANT 829MHZ/2.205GHZ DOME N Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3177 pcs Φύλλο δεδομένων SLPT698/2170DMNW.pdf
VSWR 3, 2.2 Λήξη Connector, N Female
Σειρά Shadow επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 10W Αλλα ονόματα 1837-1099
SLPT698/2170DMNW-ND
Αριθμός Συγκροτήματα 2 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks Προστασία Ingress IP67
Ύψος (Max) 3.099" (78.71mm) Κέρδος 3.51dBi, 4.81dBi
Εύρος συχνότητας 698MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.7GHz Συχνότητα ομάδας Wide Band
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 829MHz, 2.205GHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 829MHz, 2.205GHz 3G, 4G, DSRC, LTE, ISM, Wi-Fi Dome RF Antenna 698MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.7GHz 3.51dBi, 4.81dBi Connector, N Female Connector Mount εφαρμογές 3G, 4G, DSRC, LTE, ISM, Wi-Fi