PF0580.152NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PF0580.152NLT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1.5UH 2.7A 40 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: PF0580.152NLT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5850 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PF0580.152NLT
Αριθμός εξαρτήματος PF0580.152NLT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή FIXED IND 1.5UH 2.7A 40 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 164064 pcs Φύλλο δεδομένων PF0580.152NLT.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±15%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.185" L x 0.165" W (4.70mm x 4.20mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά PF0580NL
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Επαγωγή 1.5µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.137" (3.48mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 2.7A 40 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 40 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.7A Τρέχουσες - Κορεσμός 2.7A