PF0560.152NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PF0560.152NLT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1.5UH 6.5A 8.1 MOHM
Φύλλα δεδομένων: PF0560.152NLT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2480 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PF0560.152NLT
Αριθμός εξαρτήματος PF0560.152NLT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή FIXED IND 1.5UH 6.5A 8.1 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 74100 pcs Φύλλο δεδομένων PF0560.152NLT.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±30%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.409" L x 0.406" W (10.40mm x 10.30mm)
θωράκιση Shielded Σειρά PF0560NL
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 1.5µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.157" (4.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 40MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 6.5A 8.1 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 8.1 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 6.5A
Τρέχουσες - Κορεσμός 10A