PF0552.152NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PF0552.152NLT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος INDUCT ARRAY 2 COIL 1.5UH SMD
Φύλλα δεδομένων: PF0552.152NLT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PF0552.152NLT
Αριθμός εξαρτήματος PF0552.152NLT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή INDUCT ARRAY 2 COIL 1.5UH SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5520 pcs Φύλλο δεδομένων PF0552.152NLT.pdf
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
θωράκιση Shielded Σειρά PF0552NL
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός Ρόλοι 2 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Αυτεπαγωγή - που συνδέονται σε σειρά 5.9µH Επαγωγή - σε παράλληλη σύνδεση 1.5µH
Ύψος 0.236" (6.00mm) Λεπτομερής περιγραφή Shielded 2 Coil Inductor Array 5.9µH Inductance - Connected in Series 1.5µH Inductance - Connected in Parallel 2.9 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 12.4A Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) - Σειρά 12 mOhm Max Αντίσταση DC (DCR) - Παράλληλη 2.9 mOhm Max
Τρέχουσα Κορεσμός - Σειρά 9.2A Τρέχων Κορεσμός - Παράλληλος 18.4A
Τρέχουσα βαθμολογία - Σειρά 6.2A Τρέχουσα βαθμολογία - παράλληλη 12.4A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PF0552.152NL
PF0552.152NL