PF0504.682NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PF0504.682NLT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 6.8UH 9A 9.8 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: PF0504.682NLT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1440 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PF0504.682NLT
Αριθμός εξαρτήματος PF0504.682NLT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 9A 9.8 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 72883 pcs Φύλλο δεδομένων PF0504.682NLT.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά PF0504NL
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Επαγωγή 6.8µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.450" (11.43mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 9A 9.8 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 9.8 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 9A Τρέχουσες - Κορεσμός 20A