PF0464.862NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PF0464.862NLT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 8.6UH 1.85A 48 MOHM
Φύλλα δεδομένων: PF0464.862NLT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PF0464.862NLT
Αριθμός εξαρτήματος PF0464.862NLT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή FIXED IND 8.6UH 1.85A 48 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4723 pcs Φύλλο δεδομένων PF0464.862NLT.pdf
Τύπος - Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
θωράκιση Shielded Σειρά PF0464NL
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 8.6µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 35MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 8.6µH Shielded Inductor 1.85A 48 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 48 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.85A Τρέχουσες - Κορεσμός 1.85A