PF0464.152NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PF0464.152NLT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1.5UH 4.5A 12 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: PF0464.152NLT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2400 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PF0464.152NLT
Αριθμός εξαρτήματος PF0464.152NLT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή FIXED IND 1.5UH 4.5A 12 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 73039 pcs Φύλλο δεδομένων PF0464.152NLT.pdf
Τύπος - Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
θωράκιση Shielded Σειρά PF0464NL
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 1.5µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 40MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 1.5µH Shielded Inductor 4.5A 12 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 12 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 4.5A
Τρέχουσες - Κορεσμός 4.5A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PF0464.152NL
PF0464.152NL
Περιγραφή: FIXED IND 1.5UH 5.5A 12 MOHM SMD