PE-1206FBA121ST
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PE-1206FBA121ST Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 120 OHM 1206 4LN
Φύλλα δεδομένων: PE-1206FBA121ST.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PE-1206FBA121ST Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή FERRITE BEAD 120 OHM 1206 4LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 829424 pcs Φύλλο δεδομένων PE-1206FBA121ST.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά FBA
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα 553-2397-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός Γραμμών 4
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 120 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.043" (1.10mm)
Τύπος φίλτρου Signal Line Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 300 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 350mA