PE-1206CD331KTT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330NH 590MA 620 MOHM
Φύλλα δεδομένων: PE-1206CD331KTT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PE-1206CD331KTT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή FIXED IND 330NH 590MA 620 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5340 pcs Φύλλο δεδομένων PE-1206CD331KTT.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206 (3216 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.140" L x 0.085" W (3.56mm x 2.16mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά 1206CD
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 45 @ 150MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ceramic
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 50MHz
Επαγωγή 330nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.060" (1.52mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 650MHz Λεπτομερής περιγραφή 330nH Unshielded Wirewound Inductor 590mA 620 mOhm Max 1206 (3216 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 620 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 590mA