PE-1008CD751GTT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PE-1008CD751GTT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 750NH 200MA 1.61 OHM
Φύλλα δεδομένων: PE-1008CD751GTT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PE-1008CD751GTT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή FIXED IND 750NH 200MA 1.61 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4097 pcs Φύλλο δεδομένων PE-1008CD751GTT.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±2%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1008 (2520 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.115" L x 0.110" W (2.92mm x 2.79mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά 1008CD
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 45 @ 100MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1008 (2520 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ceramic
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz
Επαγωγή 750nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.090" (2.29mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 350MHz Λεπτομερής περιγραφή 750nH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 1.61 Ohm Max 1008 (2520 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 1.61 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 200mA