PE-0805CD331KTT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PE-0805CD331KTT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330NH 310MA 1.4 OHM
Φύλλα δεδομένων: PE-0805CD331KTT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
16000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PE-0805CD331KTT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή FIXED IND 330NH 310MA 1.4 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 539316 pcs Φύλλο δεδομένων PE-0805CD331KTT.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 (2012 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.090" L x 0.066" W (2.29mm x 1.68mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά 0805CD
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 45 @ 250MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ceramic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100MHz Επαγωγή 330nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.062" (1.58mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 600MHz
Λεπτομερής περιγραφή 330nH Unshielded Wirewound Inductor 310mA 1.4 Ohm Max 0805 (2012 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 1.4 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 310mA Τρέχουσες - Κορεσμός -