PE-0402CD3N3JTG
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PE-0402CD3N3JTG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 3.3NH 840MA 66 MOHM
Φύλλα δεδομένων: PE-0402CD3N3JTG.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PE-0402CD3N3JTG Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή FIXED IND 3.3NH 840MA 66 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5485 pcs Φύλλο δεδομένων PE-0402CD3N3JTG.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 (1005 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.047" L x 0.026" W (1.19mm x 0.66mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά 0402CD
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 20 @ 250MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric)
Αλλα ονόματα 553-1001-2
PE0402CD3N3JTG
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ceramic Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 250MHz Επαγωγή 3.3nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.024" (0.61mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 6GHz
Λεπτομερής περιγραφή 3.3nH Unshielded Wirewound Inductor 840mA 66 mOhm Max 0402 (1005 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 66 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 840mA Τρέχουσες - Κορεσμός -