PE-01005FB100JT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PE-01005FB100JT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 10 OHM 01005 1LN
Φύλλα δεδομένων: PE-01005FB100JT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PE-01005FB100JT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή FERRITE BEAD 10 OHM 01005 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1638301 pcs Φύλλο δεδομένων PE-01005FB100JT.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Σειρά FB
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 01005 (0402 Metric) Αλλα ονόματα 553-2365-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός Γραμμών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 10 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.009" (0.22mm)
Τύπος φίλτρου Signal Line Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 100 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 540mA