PC-56-20B29
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος XFRMR LAMINATED 1.2VA THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: PC-56-20B29.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PC-56-20B29
Αριθμός εξαρτήματος PC-56-20B29 Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 5919 pcs Φύλλο δεδομένων PC-56-20B29.pdf
Βάρος 0.188 lb (85.28g) Τάσης - Δευτεροβάθμια (πλήρες φορτίο) Parallel 28V, Series 56V
Τάσης - Πρωτοβάθμια 115V Τάσης - Απομόνωση 1500Vrms
Τύπος Laminated Core Στυλ λήξης PC Pin
Μέγεθος / Διαστάσεις 34.93mm L x 28.58mm W Σειρά PC Plug-In
Δευτερεύον τύλιγμα (s) Dual Πρωτεύον τύλιγμα (s) Single
Ισχύς - Max 1.2 VA τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 30.18mm Τρέχουσες - εξόδου (Max) Parallel 40mA, Series 20mA
κέντρο Tap No
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PC-56-80B30
PC-56-80B30
Περιγραφή: XFRMR LAMINATED 4.4VA THRU HOLE
Σε απόθεμα: 4881 pcs
Κατεβάστε: PC-56-80B30.pdf
RFQ
PC-56-20
PC-56-20
Κατασκευαστές: Bel
Σε απόθεμα: 20831 pcs
Κατεβάστε: PC-56-20.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Bel
Περιγραφή: CONNECTOR COAX PATCH
Κατεβάστε:
PC-56-420B32
PC-56-420B32
Περιγραφή: XFRMR LAMINATED 24VA THRU HOLE
Κατεβάστε: PC-56-420B32.pdf
PC-50R1500JE66BKT
PC-50R1500JE66BKT
Κατασκευαστές: Dale / Vishay
Περιγραφή: RES CHAS MNT 0.15 OHM 5% 50W