PC-40-30B25
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος XFRMR LAMINATED 1.2VA THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: PC-40-30B25.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PC-40-30B25
Αριθμός εξαρτήματος PC-40-30B25 Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 5612 pcs Φύλλο δεδομένων PC-40-30B25.pdf
Βάρος 0.188 lb (85.28g) Τάσης - Δευτεροβάθμια (πλήρες φορτίο) Parallel 20V, Series 40V
Τάσης - Πρωτοβάθμια 115V Τάσης - Απομόνωση 1500Vrms
Τύπος Laminated Core Στυλ λήξης PC Pin
Μέγεθος / Διαστάσεις 34.93mm L x 28.58mm W Σειρά PC Plug-In
Δευτερεύον τύλιγμα (s) Dual Πρωτεύον τύλιγμα (s) Single
Ισχύς - Max 1.2 VA τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 30.18mm Τρέχουσες - εξόδου (Max) Parallel 60mA, Series 30mA