PC-34-25B59
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος XFRMR LAMINATED 1VA THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: PC-34-25B59.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PC-34-25B59
Αριθμός εξαρτήματος PC-34-25B59 Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 5497 pcs Φύλλο δεδομένων PC-34-25B59.pdf
Βάρος 0.157 lb (71.21g) Τάσης - Δευτεροβάθμια (πλήρες φορτίο) Parallel 17V, Series 34V
Τάσης - Πρωτοβάθμια 115V Τάσης - Απομόνωση 1500Vrms
Τύπος Laminated Core Στυλ λήξης PC Pin
Μέγεθος / Διαστάσεις 25.40mm L x 34.93mm W Σειρά PC Plug-In
Δευτερεύον τύλιγμα (s) Dual Πρωτεύον τύλιγμα (s) Single
Ισχύς - Max 1 VA τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 21.08mm Τρέχουσες - εξόδου (Max) Parallel 50mA, Series 25mA