PC-16-75B9
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος XFRMR LAMINATED 1.2VA THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: PC-16-75B9.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PC-16-75B9
Αριθμός εξαρτήματος PC-16-75B9 Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 4270 pcs Φύλλο δεδομένων PC-16-75B9.pdf
Βάρος 0.188 lb (85.28g) Τάσης - Δευτεροβάθμια (πλήρες φορτίο) Parallel 8V, Series 16V
Τάσης - Πρωτοβάθμια 115V Τάσης - Απομόνωση 1500Vrms
Τύπος Laminated Core Στυλ λήξης PC Pin
Μέγεθος / Διαστάσεις 34.93mm L x 28.58mm W Σειρά PC Plug-In
Δευτερεύον τύλιγμα (s) Dual Πρωτεύον τύλιγμα (s) Single
Ισχύς - Max 1.2 VA τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 30.18mm Τρέχουσες - εξόδου (Max) Parallel 150mA, Series 75mA