PB2020.472NLT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 4.7UH 16.8A 4.5 MOHM
Φύλλα δεδομένων: PB2020.472NLT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PB2020.472NLT
Αριθμός εξαρτήματος PB2020.472NLT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 16.8A 4.5 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 61895 pcs Φύλλο δεδομένων PB2020.472NLT.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.940" L x 0.820" W (23.87mm x 20.83mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά PB2020NL
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 130°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Επαγωγή 4.7µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.400" (10.16mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 16.8A 4.5 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 4.5 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 16.8A Τρέχουσες - Κορεσμός 28A