PA5006.331NLT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος INDUCTOR MOLDED 0.33UH SMT
Φύλλα δεδομένων: PA5006.331NLT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PA5006.331NLT
Αριθμός εξαρτήματος PA5006.331NLT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή INDUCTOR MOLDED 0.33UH SMT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 91502 pcs Φύλλο δεδομένων PA5006.331NLT.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.307" L x 0.299" W (7.80mm x 7.60mm)
θωράκιση Shielded Σειρά PA5006.XXXNLT
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 330nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.081" (2.05mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 330nH Shielded Molded Inductor 19A 4.8 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 4.8 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 19A
Τρέχουσες - Κορεσμός 34A