PA5004.331NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA5004.331NLT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330NH 25A 2.5MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: PA5004.331NLT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PA5004.331NLT
Αριθμός εξαρτήματος PA5004.331NLT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή FIXED IND 330NH 25A 2.5MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 70250 pcs Φύλλο δεδομένων PA5004.331NLT.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.268" L x 0.252" W (6.80mm x 6.40mm)
θωράκιση Shielded Σειρά PA5004.XXXNLT
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 553-4091-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 330nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 330nH Shielded Molded Inductor 25A 2.5 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 2.5 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 25A Τρέχουσες - Κορεσμός 32A