PA5003.151NLT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος INDUCTOR MOLDED 0.15UH SMT
Φύλλα δεδομένων: PA5003.151NLT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PA5003.151NLT
Αριθμός εξαρτήματος PA5003.151NLT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή INDUCTOR MOLDED 0.15UH SMT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 75389 pcs Φύλλο δεδομένων PA5003.151NLT.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.217" L x 0.209" W (5.50mm x 5.30mm)
θωράκιση Shielded Σειρά PA5003.XXXNLT
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 150nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.122" (3.10mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 150nH Shielded Molded Inductor 22.2A 2.31 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 2.31 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 22.2A
Τρέχουσες - Κορεσμός 36A