PA4548.152NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4548.152NLT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος INDUCTOR 1.50 UH SMT 7.3 X 6.9
Φύλλα δεδομένων: PA4548.152NLT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PA4548.152NLT
Αριθμός εξαρτήματος PA4548.152NLT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή INDUCTOR 1.50 UH SMT 7.3 X 6.9 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 161303 pcs Φύλλο δεδομένων PA4548.152NLT.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά PA4548.XXXNLT
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 1.5µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.094" (2.40mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 1.5µH Unshielded Molded Inductor 7.5A 20 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 20 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Τρέχουσες - Κορεσμός 13.5A