PA4547.152NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4547.152NLT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος INDUCTOR 1.5UH SMT 3.8 X 3.4
Φύλλα δεδομένων: PA4547.152NLT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PA4547.152NLT
Αριθμός εξαρτήματος PA4547.152NLT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή INDUCTOR 1.5UH SMT 3.8 X 3.4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 107978 pcs Φύλλο δεδομένων PA4547.152NLT.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.126" W (3.50mm x 3.20mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά PA4547.XXXNLT
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 1.5µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.059" (1.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 1.5µH Unshielded Molded Inductor 3.4A 77 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 77 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 3.4A Τρέχουσες - Κορεσμός 4A