PA4345.331NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4345.331NLT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330NH 12A 7.3 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: PA4345.331NLT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PA4345.331NLT
Αριθμός εξαρτήματος PA4345.331NLT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή FIXED IND 330NH 12A 7.3 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 130278 pcs Φύλλο δεδομένων PA4345.331NLT.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.213" W (6.00mm x 5.40mm)
θωράκιση Shielded Σειρά PA4345.XXXNLT
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 553-3485-2
PA4345.331NLT-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 330nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 330nH Shielded Molded Inductor 12A 7.3 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 7.3 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 12A Τρέχουσες - Κορεσμός 21.3A