PA4341.331NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4341.331NLT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330NH 20A 3.9 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: PA4341.331NLT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PA4341.331NLT
Αριθμός εξαρτήματος PA4341.331NLT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή FIXED IND 330NH 20A 3.9 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 106010 pcs Φύλλο δεδομένων PA4341.331NLT.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.299" L x 0.272" W (7.60mm x 6.90mm)
θωράκιση Shielded Σειρά PA4341.XXXNLT
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Q @ Συχν -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 553-3413-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 330nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 330nH Shielded Molded Inductor 20A 3.9 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 3.9 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 20A Τρέχουσες - Κορεσμός 32A