PA4340.331ANLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4340.331ANLT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος INDUCTOR 0.33 UH SMT 6.0 X 5.4
Φύλλα δεδομένων: PA4340.331ANLT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PA4340.331ANLT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή INDUCTOR 0.33 UH SMT 6.0 X 5.4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 140789 pcs Φύλλο δεδομένων PA4340.331ANLT.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.205" W (5.70mm x 5.20mm)
θωράκιση Shielded Σειρά PA4340.XXXANLT
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Q @ Συχν -
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 330nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 330nH Shielded Molded Inductor 16A 5.4 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 5.4 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 16A Τρέχουσες - Κορεσμός 12A