PA4335.331NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4335.331NLT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330NH 3.7A 28 MOHM
Φύλλα δεδομένων: PA4335.331NLT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PA4335.331NLT
Αριθμός εξαρτήματος PA4335.331NLT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή FIXED IND 330NH 3.7A 28 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 321346 pcs Φύλλο δεδομένων PA4335.331NLT.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.106" L x 0.087" W (2.70mm x 2.20mm)
θωράκιση Shielded Σειρά PA4335.XXXNLT
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 553-3522-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Iron Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz
Επαγωγή 330nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 104MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 330nH Shielded Wirewound Inductor 3.7A 28 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 28 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 3.7A Τρέχουσες - Κορεσμός 5A