PA4301.152NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4301.152NLT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1.5UH 3.53A 19.6 MOHM
Φύλλα δεδομένων: PA4301.152NLT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PA4301.152NLT
Αριθμός εξαρτήματος PA4301.152NLT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή FIXED IND 1.5UH 3.53A 19.6 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 132288 pcs Φύλλο δεδομένων PA4301.152NLT.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±30%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
θωράκιση Shielded Σειρά PA4301.XXXNLT
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 553-2446-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 1.5µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 3.53A 19.6 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 19.6 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 3.53A Τρέχουσες - Κορεσμός -