PA2607.301NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA2607.301NLT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 300NH 27A 0.29 MOHM
Φύλλα δεδομένων: PA2607.301NLT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PA2607.301NLT
Αριθμός εξαρτήματος PA2607.301NLT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή FIXED IND 300NH 27A 0.29 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 93952 pcs Φύλλο δεδομένων PA2607.301NLT.pdf
Τύπος - Ανοχή ±15%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.406" L x 0.301" W (10.31mm x 7.65mm)
θωράκιση Shielded Σειρά PA2607NL
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 553-2161-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 130°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 300nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.287" (7.30mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 300nH Shielded Inductor 27A 0.29 mOhm Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 0.29 mOhm
τρέχουσα Αξιολόγηση 27A Τρέχουσες - Κορεσμός 32A