PA1253NL
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PA1253NL
Περιγραφή προϊόντος PULSE XFMR 253.4UH
Φύλλα δεδομένων: PA1253NL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
975 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PA1253NL
Αριθμός εξαρτήματος PA1253NL Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή PULSE XFMR 253.4UH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 58049 pcs Φύλλο δεδομένων PA1253NL.pdf
Βάρος - Ενεργοποιεί Λόγος - Πρωτοβάθμια: Δευτεροβάθμια -
μετασχηματιστή Τύπος - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.515" L x 0.600" W (13.08mm x 15.24mm)
Σειρά - Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 130°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Επαγωγή 253.4µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.451" (11.45mm)
Χρόνος ενέργειας (Ε.Τ.) -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PA12480
PA12480
Κατασκευαστές: Greenlee Communications
Περιγραφή: FERRULE WIRE UNINS 8AWG 500PC
Σε απόθεμα: 4931 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
Περιγραφή: STRIPPER COAXIAL LC CST QUAD
Σε απόθεμα: 4500 pcs
Κατεβάστε: PA1255.pdf
RFQ
PA1253NLT
PA1253NLT
Περιγραφή: XFRMR 1.8V 1A 253UH POE EP10 SMD
Κατεβάστε: PA1253NLT.pdf
PA1260NL
PA1260NL
Περιγραφή: PULSE XFMR 77.4UH
Κατεβάστε: PA1260NL.pdf
Περιγραφή: FRAME FOR CST COAXIAL STRIPPER
Κατεβάστε: PA1250.pdf
Περιγραφή: TOOL STRIPPER RG8/11 RG213
Περιγραφή: TOOL STRIP 3LEVEL .344/.094 BLK
Σε απόθεμα: 698 pcs
Περιγραφή: TOOL STRIP 3LEVEL .327/146 ORN
Σε απόθεμα: 658 pcs
Περιγραφή: FERRULE WIRE UNINS 10AWG 500PC
Κατεβάστε:
Περιγραφή: STRIPPER COAXIAL LC CST CATV RG6
Περιγραφή: TOOL STRIPPER 2LEVEL .153 GRY
Περιγραφή: TOOL STRIPPER RG178/79/80/87/88
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών