P1171.563NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P1171.563NLT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 56UH 2A 110 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: P1171.563NLT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του P1171.563NLT
Αριθμός εξαρτήματος P1171.563NLT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή FIXED IND 56UH 2A 110 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5489 pcs Φύλλο δεδομένων P1171.563NLT.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.482" L x 0.482" W (12.24mm x 12.24mm)
θωράκιση Shielded Σειρά P1171NL
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 130°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 56µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.236" (6.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 8MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 56µH Shielded Wirewound Inductor 2A 110 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 110 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 2A Τρέχουσες - Κορεσμός 2A