P1168.162NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P1168.162NLT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1.6UH 8.5A 6.3 MOHM
Φύλλα δεδομένων: P1168.162NLT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του P1168.162NLT
Αριθμός εξαρτήματος P1168.162NLT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή FIXED IND 1.6UH 8.5A 6.3 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 85772 pcs Φύλλο δεδομένων P1168.162NLT.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±30%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.482" L x 0.482" W (12.24mm x 12.24mm)
Αλλα ονόματα 553-1950-2
P1168.162NL
P1168.162NLT-ND
P1168162NLT
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 130°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 1.6µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.177" (4.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 40MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 1.6µH Shielded Wirewound Inductor 8.5A 6.3 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 6.3 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 8.5A Τρέχουσες - Κορεσμός 10A