P1166.103T
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P1166.103T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 10UH 1.6A 70 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: P1166.103T.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του P1166.103T
Αριθμός εξαρτήματος P1166.103T Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή FIXED IND 10UH 1.6A 70 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4577 pcs Φύλλο δεδομένων P1166.103T.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.297" L x 0.297" W (7.54mm x 7.54mm)
θωράκιση Shielded Σειρά P1166NL
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 130°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 10µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.138" (3.51mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 29MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 10µH Shielded Wirewound Inductor 1.6A 70 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 70 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.6A Τρέχουσες - Κορεσμός 1.8A