P0752.334NL
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P0752.334NL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330UH 600MA 1.02 OHM
Φύλλα δεδομένων: P0752.334NL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
105 pcs
525 pcs
1050 pcs
2520 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του P0752.334NL
Αριθμός εξαρτήματος P0752.334NL Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή FIXED IND 330UH 600MA 1.02 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 126564 pcs Φύλλο δεδομένων P0752.334NL.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά P0752NL
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 553-2845 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 130°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 330µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.215" (5.46mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 330µH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 1.02 Ohm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 1.02 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 600mA Τρέχουσες - Κορεσμός 600mA