P0751.682NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P0751.682NLT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 6.8UH 4.4A 44 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: P0751.682NLT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του P0751.682NLT
Αριθμός εξαρτήματος P0751.682NLT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 4.4A 44 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 69154 pcs Φύλλο δεδομένων P0751.682NLT.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά P0751NL
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 553-1060-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 130°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 6.8µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.215" (5.46mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 4.4A 44 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 44 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 4.4A Τρέχουσες - Κορεσμός 4.6A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
P0751.473NL
P0751.473NL
Περιγραφή: FIXED IND 47UH 1.8A 168 MOHM SMD
Σε απόθεμα: 157593 pcs
Κατεβάστε: P0751.473NL.pdf
RFQ
P0751.473NLT
P0751.473NLT
Περιγραφή: FIXED IND 47UH 1.6A 168 MOHM SMD
Σε απόθεμα: 152312 pcs
Κατεβάστε: P0751.473NLT.pdf
RFQ