P0751.103T
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P0751.103T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 10UH 3.8A 50 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: P0751.103T.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του P0751.103T
Αριθμός εξαρτήματος P0751.103T Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή FIXED IND 10UH 3.8A 50 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4522 pcs Φύλλο δεδομένων P0751.103T.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά P0751NL
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 130°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 10µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.215" (5.46mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 10µH Unshielded Wirewound Inductor 3.8A 50 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 50 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 3.8A Τρέχουσες - Κορεσμός 3.8A