P0250.154T
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P0250.154T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 150UH 1.5A 250 MOHM
Φύλλα δεδομένων: P0250.154T.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του P0250.154T
Αριθμός εξαρτήματος P0250.154T Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή FIXED IND 150UH 1.5A 250 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3967 pcs Φύλλο δεδομένων P0250.154T.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±15%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.733" L x 0.596" W (18.62mm x 15.14mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά P0250NL
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 130°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 150µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.290" (7.36mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 150µH Unshielded Wirewound Inductor 1.5A 250 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 250 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.5A Τρέχουσες - Κορεσμός 2.6A