LP88-28B31
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος XFRMR SEMI-TORO 2VA THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: LP88-28B31.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LP88-28B31
Αριθμός εξαρτήματος LP88-28B31 Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 5288 pcs Φύλλο δεδομένων LP88-28B31.pdf
Βάρος 0.313 lb (141.97g) Τάσης - Δευτεροβάθμια (πλήρες φορτίο) Parallel 44V, Series 88V
Τάσης - Πρωτοβάθμια - Τάσης - Απομόνωση 1500Vrms
Τύπος Semi-Toroidal Στυλ λήξης PC Pin
Μέγεθος / Διαστάσεις 47.63mm L x 39.67mm W Σειρά Low Profile Plug-In
Δευτερεύον τύλιγμα (s) Dual Πρωτεύον τύλιγμα (s) Dual
Ισχύς - Max 2 VA τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 16.51mm Τρέχουσες - εξόδου (Max) Parallel 56mA, Series 28mA