LP34-1400B100
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος XFRMR PWR 115/230V 17VAC 2.8A
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LP34-1400B100
Αριθμός εξαρτήματος LP34-1400B100 Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή XFRMR PWR 115/230V 17VAC 2.8A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4854 pcs Φύλλο δεδομένων
Βάρος - Τάσης - Δευτεροβάθμια (πλήρες φορτίο) Parallel 17V, Series 34V
Τάσης - Πρωτοβάθμια 115V, 230V Τάσης - Απομόνωση 1500Vrms
Τύπος Semi-Toroidal Στυλ λήξης PC Pin
Μέγεθος / Διαστάσεις 79.38mm L x 63.50mm W Σειρά -