E2454NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: E2454NLT
Περιγραφή προϊόντος XFRMR ISOL 10BASE-T 1:2 SMD
Φύλλα δεδομένων: E2454NLT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του E2454NLT
Αριθμός εξαρτήματος E2454NLT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 4623 pcs Φύλλο δεδομένων E2454NLT.pdf
μετασχηματιστή Τύπος Isolation and Data Interface (Encapsulated) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.500" L x 0.280" W (12.70mm x 7.11mm)
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επαγωγή 50µH, 200µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.245" (6.22mm)