DTLN1553-5
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TRANSFORMER PBC
Φύλλα δεδομένων: DTLN1553-5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
12 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DTLN1553-5
Αριθμός εξαρτήματος DTLN1553-5 Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 1479 pcs Φύλλο δεδομένων DTLN1553-5.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.930" L x 0.630" W (23.62mm x 16.00mm) Σειρά -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Επαγωγή - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.155" (3.94mm)