DST7-20B54
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος XFRMR LAMINATED 36VA THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: DST7-20B54.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DST7-20B54
Αριθμός εξαρτήματος DST7-20B54 Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 5368 pcs Φύλλο δεδομένων DST7-20B54.pdf
Βάρος 1.1 lbs (499g) Τάσης - Δευτεροβάθμια (πλήρες φορτίο) Parallel 10V, Series 20V
Τάσης - Πρωτοβάθμια 115V, 230V Τάσης - Απομόνωση 2500Vrms
Τύπος Laminated Core Στυλ λήξης PC Pin
Μέγεθος / Διαστάσεις 66.80mm L x 55.63mm W Σειρά Split Bobbin Plug-In
Δευτερεύον τύλιγμα (s) Dual Πρωτεύον τύλιγμα (s) Dual
Ισχύς - Max 36 VA τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 39.62mm Τρέχουσες - εξόδου (Max) Parallel 3.6A, Series 1.8A