DST6-24B20
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: DST6-24B20.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DST6-24B20
Αριθμός εξαρτήματος DST6-24B20 Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 4308 pcs Φύλλο δεδομένων DST6-24B20.pdf
Βάρος 0.8 lb (362.87g) Τάσης - Δευτεροβάθμια (πλήρες φορτίο) Parallel 12V, Series 24V
Τάσης - Πρωτοβάθμια 115V, 230V Τάσης - Απομόνωση 2500Vrms
Τύπος Laminated Core Στυλ λήξης PC Pin
Μέγεθος / Διαστάσεις 57.15mm L x 47.24mm W Σειρά Split Bobbin Plug-In
Δευτερεύον τύλιγμα (s) Dual Πρωτεύον τύλιγμα (s) Dual
Ισχύς - Max 20 VA τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 36.58mm Τρέχουσες - εξόδου (Max) Parallel 1.6A, Series 800mA