DST5-36B27
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος XFRMR LAMINATED 12VA THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: DST5-36B27.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DST5-36B27
Αριθμός εξαρτήματος DST5-36B27 Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 5175 pcs Φύλλο δεδομένων DST5-36B27.pdf
Βάρος 0.7 lb (317.51g) Τάσης - Δευτεροβάθμια (πλήρες φορτίο) Parallel 18V, Series 36V
Τάσης - Πρωτοβάθμια 115V, 230V Τάσης - Απομόνωση 2500Vrms
Τύπος Laminated Core Στυλ λήξης PC Pin
Μέγεθος / Διαστάσεις 47.24mm L x 39.62mm W Σειρά Split Bobbin Plug-In
Δευτερεύον τύλιγμα (s) Dual Πρωτεύον τύλιγμα (s) Dual
Ισχύς - Max 12 VA τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 36.58mm Τρέχουσες - εξόδου (Max) Parallel 700mA, Series 350mA