DST4-16B10
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
DST4-16B10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος XFRMR LAMINATED 6VA THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: DST4-16B10.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DST4-16B10
Αριθμός εξαρτήματος DST4-16B10 Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 4219 pcs Φύλλο δεδομένων DST4-16B10.pdf
Βάρος 0.44 lb (199.58g) Τάσης - Δευτεροβάθμια (πλήρες φορτίο) Parallel 8V, Series 16V
Τάσης - Πρωτοβάθμια 115V, 230V Τάσης - Απομόνωση 2500Vrms
Τύπος Laminated Core Στυλ λήξης PC Pin
Μέγεθος / Διαστάσεις 41.40mm L x 33.27mm W Σειρά Split Bobbin Plug-In
Δευτερεύον τύλιγμα (s) Dual Πρωτεύον τύλιγμα (s) Dual
Ισχύς - Max 6 VA τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 33.27mm Τρέχουσες - εξόδου (Max) Parallel 800mA, Series 400mA