DST3-36B25
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος XFRMR LAMINATED 2.4VA THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: DST3-36B25.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DST3-36B25
Αριθμός εξαρτήματος DST3-36B25 Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 5794 pcs Φύλλο δεδομένων DST3-36B25.pdf
Βάρος 0.25 lb (113.4g) Τάσης - Δευτεροβάθμια (πλήρες φορτίο) Parallel 18V, Series 36V
Τάσης - Πρωτοβάθμια 115V, 230V Τάσης - Απομόνωση 2500Vrms
Τύπος Laminated Core Στυλ λήξης PC Pin
Μέγεθος / Διαστάσεις 35.05mm L x 28.70mm W Σειρά Split Bobbin Plug-In
Δευτερεύον τύλιγμα (s) Dual Πρωτεύον τύλιγμα (s) Dual
Ισχύς - Max 2.4 VA τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 30.23mm Τρέχουσες - εξόδου (Max) Parallel 130mA, Series 65mA